İşinizi büyütmeniz için en iyi scriptler!

İPTAL VE İADE ŞARTLARI

TESLİMAT

 

Siparişinizin tamamlanması ile birlikte, scriptin teslimi müşterinin e-posta adresine bir indirme bağlantısı gönderilerek yapılır veya müşteri panelinden danışılabilir. Teslimat süresi, ödeme işleminin tamamlanmasından sonra en geç 24 saat içinde gerçekleşir.

 

İADELER

 

Scriptlerimiz alan adı ve dosya teslimi bazında lisanslandığı için iade veya değişim yapılmamaktadır. Bu nedenle, sipariş vermeden önce demo sunumlarımızı detaylı bir şekilde incelemenizi öneririz. Ancak script herhangi bir şekilde müşteriye ulaşmamış ise rezervasyonsuz satış işlemi iptal edilecek ve sipariş tutarının kredisi müşterinin hesabına aktarılacaktır.

 

LİSANS POLİTİKASI

 

Yazılımımız, bir alan lisansı ile tek bir lisans olarak satılmaktadır. Tema kodlarımız açık kaynak kodları, ancak panel ve sistem kodlarımız kapalı kaynak kodlarıdır. Lisans güvenliği açısından, panel ve sistem kodlarımız açık kaynak kodlu olarak açılamamakta ve müşterilerimizin bunlar üzerinde herhangi bir hakkı bulunmamaktadır.

 

Tam lisans satışları için tüm kodlar açık kaynak kodludur. Tam lisans fiyatlandırması ayrıdır ve ürünlerimiz sitemizde sadece tek lisans fiyatı üzerinden satılmaktadır. Tam lisans fiyatlandırması için web sitemiz aracılığıyla bize bir destek talebi göndermeniz gerekmektedir.

 

Bu bilgiler doğrultusunda, sipariş vermeden önce lütfen iade, değişim ve lisans politikalarımızı dikkatlice inceleyin. Ayrıca, herhangi bir sorunuz veya sorununuz varsa, müşteri destek ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

destek@scriptsatisi.net

Hafta içi 09:00-18:00

0554 169 63 63

Hafta içi 09:00-18:00

0554 169 63 63

Hafta içi 09:00-18:00