İşinizi büyütmeniz için en iyi scriptler!

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

Alıcılar, internet üzerinden yapılan alışverişlerde sözleşme konusu ürün/ürünlerin niteliklerini, satış fiyatını, ödeme şeklini ve teslimat şartlarını dikkatlice okumalı ve kabul etmelidir. Bu bilgiler, mesafeli satış sözleşmesi yapmadan önce satıcı tarafından alıcıya verilir.

 

Satıcı, alıcıya ürünün özellikleri, fiyatı, teslimat ve iade şartları, adresleri ve diğer hususlar hakkında doğru ve tam bilgi vermekle yükümlüdür. Alıcı, bu bilgileri dikkatlice okuyup anladıktan sonra mesafeli satış sözleşmesi yapmak istediğini beyan ve kabul eder.

 

Mesafeli satış sözleşmesi yapmak isteyen alıcılar, sözleşme şartlarını ve ödeme yöntemlerini kabul ettiklerini beyan etmek için elektronik ortamda teyit vermelidirler. Alıcılar, ürünü teslim aldıktan sonra ürünün özellikleri ile ilgili herhangi bir problem yaşarlarsa, belirlenen iade şartlarına uygun hareket ederek ürünü iade edebilirler.

 

Alıcılar, mesafeli satış sözleşmesi yaparak ürün/ürünleri satın alırken, sözleşme konusu ürün/ürünlerin fiyatı ve özellikleri ile ilgili her türlü bilgiyi dikkatlice okuyup anladıklarını ve bu bilgileri kabul ettiklerini beyan ve kabul ederler.

destek@scriptsatisi.net

Hafta içi 09:00-18:00

0554 169 63 63

Hafta içi 09:00-18:00

0554 169 63 63

Hafta içi 09:00-18:00